среда, 28. септември 2022. Вести денес: 0
home Познати

Слабо момче шета во широки тренерки додека го чеша носот: Кој би рекол дека е принц? (ФОТО)

Слабо момче шета во широки тренерки додека го чеша носот: Кој би рекол дека е принц? (ФОТО)

Принцот Хари е постојано на насловните страници во светските медиуми по најавите дека ќе стапне на лудиот камен со убавата Меган.

Очигледно Хари многу внимава на својот изглед, но најновите фотографии од него покажуваат дека најверојатно претерал со слабеење.

Тој има изгубено доста килограми, а кога е вака облечен во широки тренерки изгледа уште послабо.

Овие фотографии се направени кога тој ја напушта теретаната во Челзи.

Освен што изгледа слабо, Хари изгледа има и проблеми со некоја алергија затоа што постојано го чеша носот и му солзат очите.

Најнови вести

Коронавирус