понеделник, 6. декември 2021. Вести денес: 151
home Познати

Скршена од болка по смртта на нејзината мајка: Јелена на комеморацијата на Дивна Карлеуша

Скршена од болка по смртта на нејзината мајка: Јелена на комеморацијата на Дивна Карлеуша

Јелена Карлеуша, цела во црнина, со вел на главата, бледа стигна на комеморација на нејзината мајка Дивна.

На лицето на Јелена и нејзиниот сопруг Душко има неопислива болка и цело време се држат за рака.

Најнови вести

Коронавирус