вторник, 7. декември 2021. Вести денес: 129
home Познати

СКРИЕНА ОД ЈАВНОСТА ДОЛГИ ГОДИНИ: Оваа жена е сестра на Сузана Манчиќ (ФОТО)

СКРИЕНА ОД ЈАВНОСТА ДОЛГИ ГОДИНИ: Оваа жена е сестра на Сузана Манчиќ (ФОТО)

Сузана Манчиќ со децении гради успешна кариера како ТВ -личност, и нема човек што не ја познава како познатата „Лото девојка“. Но, иако е јавна личност, таа се обидуваше да ја држи својата приватност подалеку од очите на јавноста, и ретко зборува за своето семејство.

Затоа нејзината сестра успеа да остане надвор од медиумите цело ова време.

Сепак, Сузана не сакаше да крие што прави со своите најблиски на своите социјални мрежи, па на социјалната мрежа Инстаграм неколку пати објави слика со својата сестра. Како што можете да видите, тие две се физички слични, и двете се русокоси.

Коронавирус