петок, 18. ноември 2022. Вести денес: 118
home Познати

Скопјанката од „Задруга“ Еленора Миљковиќ уште еднаш покажа каков телесен раскош може да „извади“… и однапред и одзади (ФОТО)

Скопјанката од „Задруга“ Еленора Миљковиќ уште еднаш покажа каков телесен раскош може да „извади“… и однапред и одзади (ФОТО)

Бившата задругарка или поточно единствената Македонка која учествувала во најгледаното регионално реално шоу „Задруга“ чија четврта сезона е во тек, скопјанката Елеонора Миљковиќ, својот „кардашијановски“ изглед обилно го користи за инсфлуенсерство. Нора секојдневно ги „бомбардира“ социјалните мрежи, особено својот Инстаграм профил со нови, „скокотливи“ фотографии на кои атрактивната „задругарка“ сиот свој телесен раскош го користи за рекламирање на разни производи и услуги.

Се разбира, во прв план она сон што мајката природа обилно ја надарила, а естетската хирургија го коригирала и поправила. Откако неодамна Нора естетиката на своите гради им ја препушти на вештите раце на пластичните хирурзи во најпознатата скопска приватна клиника, кои ги доведоа до за неа, посакуваното совршенство, сега адутите со кои може да се пофали, се она нешто, што всушност најмногу пали.

И ако до сега беше расна, бујна, атрактивна и сексапилна убавица, отсега Нора е и „цицлеста кралица“! Откако реши да ги коригира и надгради, сега Елеонора Миљковиќ има совршени гради! И по форма и облик и по габарит… Ама за такви гради треба да имаш и тело- фит, па Нора не пропушта да покаже како го одржува.

Посебна исхрана, шолја-две чај за слабеење и секако масажа и спа третмани, се дел од тајната за совршен изглед на расната скопска убавица, која мами машки воздишки не само големите гради, туку и со својата  голема, заоблена,  задница.

А дека „цицлестата кралица“, навистина има „кардашијановска“ задница, докажуваат нејзините секси пози и телесниот раскош што постојано умее да го „извади“, не само однапред, туку и одзади!

Секако, убавицата не заборава дека коронна пандемијата се уште трае, па затоа сите протоколи се запазени: црна заштитна маска на лицето, мрежести чорапи и црно латекс боди со реси и рацете на тенката половина…

А под половината раскошот на убавината на надарената Нора, која за да на ја заборавите ниту во соништата, има нешто да ви порача пред спиење. 

„Слатки сништа…“ – е пораката од скопската трентсетерка, која со своите секси изданија, ќе ви „разбуричка“ монотонијата и разгори фантазијата.

Онака „млечна“ однапред, како „milk baby“ во едноделна „blazing body“  пижама, или  сочна одзади, во „Lick it“ варијанта…  На вас е да одберете во какво издание ќе посакате да ви се појави… Во вашите сништа, секако.

Едно е сигурно: Нејзините варијанти, се… „Само за лоши кучки“… Така барем вели, брендот!

Најнови вести

Коронавирус