петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 106
home Познати

Сите знаете која е Маја Беровиќ, погледнете како изгледа нејзиниот сопруг (ФОТО)

Сите знаете која е Маја Беровиќ, погледнете како изгледа нејзиниот сопруг (ФОТО)

Атрактивната пејачка Маја Беровиќ го чека своето прво дете со сопругот Ален Драгосав со кој е од својата 17 година.

Таа треба да се породи во февруари.

Иако е многу популарна, многумина не знаат како изгледа нејзиниот сопруг.

Маја и Ален се запознале кога таа била малолетна.

Коронавирус