понеделник, 25. јануари 2021. Вести денес: 179
home Познати

Сите знаеме колку е згодна Елизабет Харли, сега погледнете како изгледа нејзината сестра (ФОТО)

Сите знаеме колку е згодна Елизабет Харли, сега погледнете како изгледа нејзината сестра (ФОТО)

Елизабет Харли редовно добива комплименти за нејзината фантастична линија во шестата деценија од животот, а откако пред два дена објави фотографија со нејзината постара сестра, двете добија бројни коментари.

Британската актерка и дизајнерка на костими за капење, позирала заедно со својата две години постара сестра Кејт Куран за да ја промовира својата нова линија модни парчиња на Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1)

Коронавирус