среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 123
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Центар

home Познати

Сите знаат за кого се однесува: Лепа Брена удри по мажите кои ги изневеруваат сопругите- за нејзина порака зборува целиот Балкан (ФОТО)

Сите знаат за кого се однесува: Лепа Брена удри по мажите кои ги изневеруваат  сопругите- за нејзина порака зборува целиот Балкан (ФОТО)

Познатата пејачка Лепа Брена во нејзин стил одлучи да им порача јасна и моќна порака на сите мажи кои ги изневеруваат своите жени со помлади девојки.

-Порака до сите мажи: Чувајте ги своите стари кокошки, бидејќи пилињата се полни со салмонела, објави пејачката на својот Инстаграм профил.

Оваа нејзина порака предизвика бура од реакции додека се уште во ек е секс скандалот со познатата пејачка Јелена Карлеуша и фудбалерот Огнен Врањеш.

Таа неодамна во едно интервју за српските медиуми изјавила и дека изневерувањето не го гледала како сексуален чин, туку повеќе како предавство на брачниот партнер и семејството.

Локални избори 2021