понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 55
home Познати

Сите зборуваат за прекраткиот фустан на Рада Манојловиќ: Заигра, се сврте па покажа повеќе од што треба (ФОТО)

Сите зборуваат за прекраткиот фустан на Рада Манојловиќ: Заигра, се сврте па покажа  повеќе од што треба (ФОТО)

Пејачката Рада Манојловиќ заедно со своите колеги се појави на снимање на новогодишна програма.

ФОТО: JOVAN ILIĆ / RAS SRBIJA

Таа на снимањето се појави во сребрен, краток фустан кој дополнително беше „зачинет“ и со отворен грб.

Рада заигра магично и се радуваше на песните, па во еден момент се сврте и покажа повеќе од што треба.

ФОТО: JOVAN ILIĆ / RAS SRBIJA

Инаку, на снимањето на новогодишната програма се појавија и Александра Пријовиќ и Тијана Милентијевиќ, кои со својот изглед ги воодушевија сите присутни.

Пријoвиќ избра долг сребрен фустан со гол грб, додека Тијана го промени имиџот.

Тијана беше исфарбана во огнено црвена боја, а носеше проѕирен фустан кој повеќе откриваше отколку што покриваше.

Најнови вести

Коронавирус