недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 52
Во живо

Изјава на Христијан Мицкоски по посетата на Свети Николе

home Познати

Сите зборуваат за новото момче на Адел, но кога дознаа за кого станува збор следуваше шок (ФОТО)

Сите зборуваат за новото момче на Адел, но кога дознаа за кого станува збор следуваше шок (ФОТО)

Британската музичк ѕвезда Адел (31) неодамна е видена во друштво на непознат маж за кој се претпоставуваше дека е нејзиното ново момче, меѓутоа по се изгледа тоа се само шпекулации.

Како што е познато, Адел изгуби доста килограми и ова е нејзиното најдобро издание до сега.

Двајцата биле видени на концертот на Селин Дион и во ниту еден момент не се разделиле.

Но, шокот следуваше кога медиумите почнаа да објавуваат кое е ова момче.

Се испоставило дека Адел била во друштво со Пол Драјтон, кој е во брак со славниот комичар Алан Кар.

Тие тројца се многу блиски пријатели, а дури Алан и Пол се венчале во куќата на славната пејачка во Лос Анџелес.

 

Коронавирус