среда, 15. јули 2020. Вести денес: 87
home Познати

Сите зборуваат за нивниот однос: Еве што правеше таткото на Богдана додека Цеца се фати за микрофонот на мекиците во нивниот дом

Сите зборуваат за нивниот однос: Еве што правеше таткото на Богдана додека Цеца се фати за микрофонот на мекиците во нивниот дом

Во семејната куќа на семејството Родиќ, на снаата на Светлана Цеца Ражнатовиќ, по повод раѓањето на малиот Жељко Ражнатовиќ се одржа голема прослава, а иако Цеца првично не дојде на прославата, одлучи да се појави во куќата во текот на ноќта.

Цеца прво се огласи на Инстаграм и кратко ја опиша атмосферата со зборот: „Гори“.

Таткото на Богдана беше меѓу највеселите и падна на колена додека Цеца ја пееше песната „Морем плови“.