понеделник, 18. февруари 2019. Вести денес: 44
home Познати

Сите зборуваат дека беше прекрасна невеста, а погледнете како изгледаше Александра пред неколку години (ВИДЕО)

Сите зборуваат дека беше прекрасна невеста, а погледнете како изгледаше Александра пред неколку години (ВИДЕО)

Пејачката Александра Пријовиќ која во четвртокот стапи во брак со Филип Живојиновиќ ги доби сите пофалби за својот изглед на свадбената прослава.

Но пејачката пред неколку години изгледала многу поразлично од денес, па така на 17 годишна возраст никој не би ја препознал денешната Александра Пријовиќ.

Видеото е објавено за време на аудицијата на „Ѕвездите на гранд“ во 2012 година, а како навистина изгледала Пријовиќ погледнете во продолжение.

Најнови вести