понеделник, 19. октомври 2020. Вести денес: 154
home Познати

Сите завидуваат каква балдска има Вељко Ражнатовиќ- кога ќе ја видите сестрата на Богдана Родиќ во бикини ќе ви се помати умот (ФОТО)

Сите завидуваат каква балдска има Вељко Ражнатовиќ- кога ќе ја видите сестрата на Богдана Родиќ во бикини ќе ви се помати умот (ФОТО)

Најстарата сестра на Богдана Родиќ повторно е во центарот на вниманието на социјалната мрежа Инстаграм откако сподели со фановите фотографии од својот одмор во Црна Гора.

Имено Наташа Родиќ на фотографијата позира во едноделно бикини пред еден од најлуксузните базени и хотели во Будва.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

-Кога не можеш да се одлучиш, напиша сестрата на Богдана во описот на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

Duse moje 💖

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

Инаку за потсетување трите сестри Богдана, Бојана и Наташа ова лето беа активни на социјалните мрежи, а со тоа и секојдневно во медиумите.

 

View this post on Instagram

 

When you can’t decide😅🤷‍♀️

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

 

View this post on Instagram

 

🐬

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

 

View this post on Instagram

 

👀

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

Коронавирус