четврток, 22. јули 2021. Вести денес: 204
home Познати

Сите во неверување од „бебешкиот“ изглед на нејзината мајка: Таа е поддршка на Милица Тодоровиќ целиот нејзин живот, а секогаш е во сенка

Сите во неверување од „бебешкиот“ изглед на нејзината мајка: Таа е поддршка на Милица Тодоровиќ целиот нејзин живот, а секогаш е во сенка

Милица Тодоровиќ важи за една од најпопуларните пејачки во регионот и иако со години е секојдневно присутна во медиумите ретко кој знае како изгледа нејзината пајка од кого пејачката ја наследила својата убавина.

На социјалните мрежи сега исплива фотографија на која Милица позира со својата мајка, по што следуваа само пофални коментари.

„Убавици“, „мајка за секоја пофалба“, „секоја чест каква ќерка имаш“, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

Коронавирус