четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 0
home Познати

Сите сме воодушевени од убавината на Меган, но тоа не е “мајка природа“: Откриено колку естетски зафати направила

Сите сме воодушевени од  убавината на Меган, но тоа не е “мајка природа“: Откриено колку естетски зафати направила

Меган Маркл откако се појави во јавноста стана омилена и меѓу мажите и меѓу жените, а сите ја сакаат нејзината природна и едноставна убавина.

Ако погледнете добро на лицето на Меган, ќе видите дека има совршено обликуван нос, брада во облик на буквата v, добар облик на лицето и прави црти на него.

Сепак, старите фотографии покажуваат дека таа подлегнала на естетски зафати порано. Прво го оперирала носот кој и е драстично променет.

 

Најнови вести

Коронавирус