сабота, 16. октомври 2021. Вести денес: 112
home Познати

Сите се смеат на шегите на Андрија Милошевиќ, освен неговата девојка (ВИДЕО)

Сите се смеат на шегите на Андрија Милошевиќ, освен неговата девојка (ВИДЕО)

Популарниот актер Андрија Милошевиќ во последно време има „проблем“ со својата девојка, актерката Александра Томиќ, која е имуна на неговиот хумор.

Додека цел Балкан се смее кога тој раскажува виц, шега или анегдота, тоа за неговата девојка воопшто не е смешно. Неколку пати до сега, актерот објавува вакви видеа, на кои безуспешно се обидува да ја насмее својата сакана.

Андрија сакаше да и ја каже на Александра неговата последна шега, но таа не мислеше дека е смешно, па изразот на лицето вреди повеќе од илјада зборови.

Најнови вести

Коронавирус