понеделник, 17. јануари 2022. Вести денес: 156
home Познати

Сите се прашуваат од каде пари да купи ваков луксузен стан- пејачката позираше со длабоко деколте, но сите гледаа во еден друг детаљ

Сите се прашуваат од каде пари да купи ваков луксузен стан- пејачката позираше со длабоко деколте, но сите гледаа во еден друг детаљ

Веста дека пејачката и членот на жирито на „Ѕвездите на гранд“ Вики Миљковиќ се подновила со луксузен стан одекна со брзина на светлината во сите медиуми.

Но нај интересно е тоа што станот не е обичен, туку составен од три стана и се наоѓа во луксузниот дел на Белград наречен „Белград на вода“.

По оваа вест многумина се прашуваа од каде толку финансиски средства има пејачката и дали таа важи за една од топ 10 најпознати пејачки на домашната естрада.

Сепак по сите шпекулации пејачката објави фотографија од својот нов дом со поглед од „милион долари“, но на фотографијата фановите веднаш ги забележаа и нејзините гради кои едвај ги додржа во деколтето, погледнете.

Најнови вести

Коронавирус