четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 223
Во живо

Мицкоски на средби со граѓаните во Тетово

home Познати

Сите се прашуваат дали носи долна облека: Георгина Родригез несакајќи покажа повеќе отколку што треба! (ФОТО)

Сите се прашуваат дали носи долна облека: Георгина Родригез несакајќи покажа повеќе отколку што треба! (ФОТО)

Георгина Родригез со последната објавена фотографија ги запали сицијалните мрежи.

Имено, вереницата на португалската ѕвезда, Кристијано Роналдо објави фамилијарна фотографија во базен од целото семејство, но несакајќи откри повеќе отколку што треба.

Сексапилната убавица несакајќи покажа дел од интимноста, при што предизвика големо внимание кај нејзините следбеници, односно сите се прашуваат дали таа воопшто носи долна облека.

И покрај големината на Роналдо, очигледно е дека Георгина знае да го привлече вниманието на себе и да биде во центарот на вниманието.

Парламентарни избори 2020