четврток, 19. мај 2022. Вести денес: 163
home Познати

Сите се прашуваат дали носи долна облека: Атрактивната скијачка Линдзи Вон го запали интернетот! (ВИДЕО)

Сите се прашуваат дали носи долна облека: Атрактивната скијачка Линдзи Вон го запали интернетот! (ВИДЕО)

Атрактивната скијачк Линдзи Вон со последното видео кое што го објави на социјалната мрежа на Инстаграм предивика вистинска лавина на реакции кај припадниците на посилниот пол.

Имено, сексапилната скијачка на својот профил објави провокативно видео, а на кое таа е речиси полу гола, а сите се прашуваат дали и воопшто носела долна облек…

Во продолжение погледнете го видеото:

View this post on Instagram

No pants required for Zoom meetings ??

A post shared by L I N D S E Y • V O N N (@lindseyvonn) on

Најнови вести

Коронавирус