сабота, 16. јануари 2021. Вести денес: 21
home Познати

„Сите правиме грешки кои воедно се лекции“: Мелита откри за што најмногу жали во животот (фото)

„Сите правиме грешки кои воедно се лекции“: Мелита откри за што најмногу жали во животот (фото)

Поради коронавирусот за многумина на кои им работи свеста и совеста, социјалниот живот го нема, но затоа виртуелниот е ставен на максимум.

Фејсбук и Инстаграм станаа секојдневна алатка како прозорец низ светот без која како да не се може, а дел од познатите Македонци дополнително се активираа пред своите следбеници.

Поранешната ТВ водителка и трендсетерка Мелита Ракичевиќ отсекогаш била активна корисничка на Инсатграм, но сега освен за нови фотографии, се повеќе има време да одговара парашања од следбениците кои и станаа секојдневие.

Целиот текст прочитајте го на: vistina.com.mk

Коронавирус