четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 186
home Познати

Сите полудеа по комбинацијата на Меланија која секоја жена ја има во гардероберот- особено овие потпетици се хит за 2020 година (ФОТО)

Сите полудеа по комбинацијата на Меланија која секоја жена ја има во гардероберот- особено овие потпетици се хит за 2020 година (ФОТО)

За стилот на Меланија Трамп пишуваме уште откако стана прва дама и тоа со голема причина. Од елегантни до спортски комбинации, првата дама на Америка скоро никогаш не прави грешка.

Последното појавување на убавата Словенка во комбинација која лесно може да се ископира со оглед на тоа дека комбинацијата е направена од парчиња гардероба кои секоја жена ги има во својот ормар.

Бела ролка, црно струкирано сако и бели панталони се полн погодок, а детаљ кој целата комбинација ја издигна на повисоко јиво се чевлите. Општо е познато дека Меланија сака стилето чевли и дека ги има во сите можни бои и материјали, па така и овој пат ги облече за совршен изглед.

Првата дама на Америка како и секоја година помина неколку часа со децата чии родители не можат да приуштат подарок за Божиќ.

Локални избори 2021