четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Познати

Сите погледи вперени кон нив: Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ блеснаа на црвениот тепих (ФОТО)

Сите погледи вперени кон нив: Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ блеснаа на црвениот тепих (ФОТО)

Пејачката Јелена Томашевиќ и нејзиниот сопруг актерот Иван Босиљчиќ важат за еден од најскладните парови на јавната сцена во Србија, а каде и да се појаваат сите погледи се вперени кон нив.

Воодушевувањето од нивното појавува не изостана ниту на Филмскиот фестивал во Сараево, каде Јелена и Иван блеснаа и прошетаа по црвениот тепих.

Овој момент секако беше искористен и за некоја селфи фотографија која потоа од Јелена беше споделена на социјалните мрежи.

Коронавирус