недела, 17. јануари 2021. Вести денес: 82
home Познати

Сите погледи кон девојката на Роналдо- Георгина провокативна и во секси издание сними рекламен спот (ВИДЕО)

Сите погледи кон девојката на Роналдо- Георгина провокативна и во секси издание сними рекламен спот (ВИДЕО)

Девојката на фудбалската ѕвезда Кристијано Роналдо, Георгина станува се попопуларна во Италија. Бринетата веќе се докажа како модел, а сега се проби и во телевизија.

Таа се појавува на малите екрани секој час поради реклама за парфем.

Иднината г-ѓа Роналдо признава дека таа се забавувала додека ја снимала, и открива дека работата пред камерите и се допаѓа.

Коронавирус