понеделник, 23. септември 2019. Вести денес: 0
home Познати

Сите погледи беа насочени во нивните длабоки деколтиња : Сите ја знаете Рада, a ова е нејзината сестра со која неверојатно си личат

Сите погледи беа насочени во нивните длабоки деколтиња : Сите ја знаете Рада, a ова е нејзината сестра со која неверојатно си личат

Српската пејачка Радмила Манојловиќ во јавноста збоува често за својата сестра Марија, а сега ги изненади своите фанови со заедничка нивна фотографија.

Пејачката често истакнува дека нејзината родена сестра ѝ е нејзина најголема поддржка во животот и кариерата, а тие две често заедно и патуваат.

Погледнете како изгледа таа: