петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 8
home Познати

Сите плукаа по Карлеуша поради аферата со Врањеш, но погледнете по која старлета полудел нејзиниот сопруг

Сите плукаа по Карлеуша поради аферата со Врањеш, но погледнете по која старлета полудел нејзиниот сопруг

Сопругот на Јелена Карлеуша, фудбалерот Душко Тошиќ тајно се гледал со старлетата Сораја Вучелиќ, објавуваат српските медиуми.

Толку бил опседнат од неа, што и купил нараквица картие, направена од дијаманти од дури 60.000 евра!

Тоа не било се. Сораја одела во Истанбул, кај сопругот на Карлeуша, а Душко ветил дека ќе се разведе од Јелена и дека неа ќе ја претстави како нова девојка.

-Душко одлепи по Сораја. Беше упорен и секој ден и пишуваше, но Сораја на почетокот го испитуваше теренот. Не го познаваше доброи, па не беше сигурна дека тој е сериозен додворувач и не сакала да се впушти во тој вид авантура. Меѓутоа Душко првеше се да ја освои. И зборуваше дека од неа нема поубaва и позгодна девојка, па таа на крај попушти, рекол изворот.

Коронавирус