четврток, 23. септември 2021. Вести денес: 0
home Познати

Сите очи вперени во нереалното тело на Ирина Шаек: Буквално не се знае од кој агол е подобра (ФОТО)

Сите очи вперени во нереалното тело на Ирина Шаек: Буквално не се знае од кој агол е подобра (ФОТО)

Руската манекенка Ирина Шаик (35) ги „запали“ социјалните мрежи со нови фотографии кои ги објави на своето „стори“ на Инстаграм, на која позира во костим за пливање.

Имено, Ирина објавила 3 „стори“ на кои се гледа во долен веш додека се фотографира во огледало, а потоа во бело-маслинесто зелено бикини на плажа.

Сите три објави го покажуваат нејзиното фантастично тело, а сите особено ја зумираа фотографијата на која се гледа нејзиниот задник. Во преден план е нејзиното совршено обликувано тело и долгите нозе.

На фотографиите Ирина има влажна коса и многу блага шминка, а следуваа бројни коментари на обожавателите.

„Повторно бујните облини во преден план“, „Каде е Кање?“, „Совршена“, „Позгодна од Ким“, се вели во коментарите.

Погледнете ги фотографиите:

Коронавирус