четврток, 25. февруари 2021. Вести денес: 163
home Познати

Сите очи вперени кон сопругата на Харис Џиновиќ: Мелина блесна во сопствена креација (ФОТО)

Сите очи вперени кон сопругата на Харис Џиновиќ: Мелина блесна во сопствена креација (ФОТО)

Пред неколку дена во Доха се одржа свеченото отворање на Националниот музеј на Катар.

На церемонијата присуствуваше Мелина Џиновиќ, која блесна во сопствена креација.

38-годишната сопруга на Харис Џиновиќ сподели неколку видеа и фотографии од настанот.

Црно-сребрениот фустан е дел од најновата колекција на Мелина, која стои зад брендот Hamel.

 

View this post on Instagram

 

My fashion moment at the opening of the desert rose @nmoqatar #hamel #hamelbymelinaharris #fashiontrustarabia #melinaharris

A post shared by HAMEL (@hamelbymelinaharris) on

 

View this post on Instagram

 

Wearing #hamel and feeling good in #doha#qatar#fashiontrustarabia #hamelbymelinaharris #melinaharris

A post shared by HAMEL (@hamelbymelinaharris) on

 

Креациите на Мелина ги носат бројни славни личности меѓу кои Џенифер Лопез, Ева Лонгорија, Бритни Спирс и Ешли Грем.

Најнови вести

Коронавирус