вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 103
home Познати

Сите мислеа дека секс скандалот ќе и ја уништи кариерата: Водителката со џиновски гради стана хит меѓу навивачите во ЛШ (ФОТО)

Сите мислеа дека секс скандалот ќе и ја уништи кариерата: Водителката со џиновски гради стана хит меѓу навивачите во ЛШ (ФОТО)

Црвена Ѕвезда и Наполи вчера одиграа без голови, но во центарот на вниманието на социјалните мрежи го привлече атрактивната водителка која воопшто не беше дел од вчерашниот меч.

 

View this post on Instagram

 

Ogni campione ha la sua storia e ho avuto il piacere di farmela raccontare #championsleague #lacoppapiubelladelmondo #campioni

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

Дилета Леота која во 2016 година се најде среде секс скандал откако протекоа нејзините голи фотографии низ медиумите, а од тогаш до денес нејзината слава константно расте, а на нејзиниот Инстаграм ја следат 2.9 милиони следбеници.

 

View this post on Instagram

 

#swim #sardegna #summer #crystalwater ???‍♀️

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

Атрактивната 27 годишна бринета често е тема во италијанските медиуми, а неодамна ги наполни сите насловни страници откако за време на водењето на Мис Италија промени неколку фустани со длабоки деколтиња.

 

View this post on Instagram

 

Alcuni highlights di una delle mie partite più belle ?❤ sulle mie #IGTV tutti i retroscena #missitalia2018

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

 

View this post on Instagram

 

La nostra Miss Italia 2018 è la bellissima Carlotta Maggiorana!!! ???

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

 

View this post on Instagram

 

September nights ?

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

 

View this post on Instagram

 

Un po’ di allenamento prima di partire per Parma ????‍♀️⚽️ #parmajuve #dazn

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta) on

Најнови вести

Коронавирус