петок, 26. април 2019. Вести денес: 48
home Познати

Сите мислеа дека се појави закопчана до врат, но кога Карлеуша излезе од автомобилот им падна вилицата од нејзините џиновски гради (ФОТО)

Сите мислеа дека се појави закопчана до врат, но кога Карлеуша излезе од автомобилот им падна вилицата од нејзините џиновски гради (ФОТО)

Новата сезона на „Ѕвездите на гранд“ штотуку започна, а како и до сега на самиот стар најголемото внимание околу себе го предизвика Јелена Карлеуша.

Иако сите очекуваа да се појави закопчана до врат, таа ги истакна облините најбрутално до сега.

Пејачката носеше тексасна јакна, градник и шорцеви, додека носеше чизми од познатиот бренд „Гучи“.