среда, 16. октомври 2019. Вести денес: 74
home Познати

Сите мислеа дека е рано, но се излажаа: Анастасија Ражнатовиќ донесе конечна одлука и ја напушти вилата на Цеца поради ова момче (ФОТО)

Сите мислеа дека е рано, но се излажаа: Анастасија Ражнатовиќ донесе конечна одлука и ја напушти вилата на Цеца поради ова момче (ФОТО)

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ се отсели од вилата како би започнала заеднички живот со нејзиното момче Ѓорѓе Килиќ.

Ќерката на Цеца вели дека брзо се навикнува на новиот живот со нејзината посилна половина, но за српските медиуми откри зошто сите мислат дека тоа е тешко?

-Мислам дека се снаоѓам супер, со оглед на тоа дека цел живот живеам во големо семејство, сите мислеа дека ќе биде многу тешко и дека ќе ми недостасува вревата бидејќи во домот имавме многу деца, но се навикнав доста брзо, вели Анастасија која редовно го посетува домот на Цеца.

Таа додава дека не се одвоила се уште целосно и бидејќи не знае да готви често се враќа дома за ручек. Ништо специјално не се промени, вели таа.