среда, 22. септември 2021. Вести денес: 11
home Познати

СИТЕ МАЖИ ЛУДУВААТ ПО ЗГОДНАТА ПЕЈАЧКА: Сандра Африка сосема г*ла на јахта (ФОТО)

СИТЕ МАЖИ ЛУДУВААТ ПО ЗГОДНАТА ПЕЈАЧКА: Сандра Африка сосема г*ла на јахта (ФОТО)

Популарната спрпска пејачка Сандра Африка важи за една од најатрактивните жени на јавната сцена, а со последната фотографија која што ја објави на социјалната прежа на Инстаграм уште еднаш зошто ја носи таа титула со години.

Имено, пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира сосема гола, а додека на себе носи само шешир.

-Па добро што, полека, напишала кратко во описот на фотографијата згодната пејачка по која лудуват сите мажи.

Коронавирус