сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 131
home Познати

Сите ја познаваат без облека на себе- српската стриптизета стана хит откако вака се појави во најпознатиот манастир во регионот (ФОТО)

Сите ја познаваат без облека на себе- српската стриптизета стана хит откако вака се појави во најпознатиот манастир во регионот (ФОТО)

Српската стриптизета и сопственичка на неколку ноќни клубови во Србија Бранка Блек Роус која се прослави откако влезе во едно реално шоу ја изненади јавноста откако се појави во малку поинакво издание за неа.

 

View this post on Instagram

 

#ekskluzivnortvpink#blackrosevip #brankablackrose#ekskluzivno.rtvpink

A post shared by Branka Milijancevic (@branka_black_rose) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Branka Milijancevic (@branka_black_rose) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Branka Milijancevic (@branka_black_rose) on

Имено српските медиуми пишуваат дека таа често јавноста имала прилика да ја гледа речиси гола играјќи околу шипка, а овој пат таа се појавила во сосема неочекувано издание.

Таа влегувајќи во манастирот Острог во Црна Гора била речиси потполно облечена од глава до пети и прекриена со марама на себе со што била речиси непрепознатлива за јавноста.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Branka Milijancevic (@branka_black_rose) on

Коронавирус