среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 138
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Центар

home Познати

Сите ја паметат Касандра- актерката на 46 години има тело за медала, а кога ќе ја видите во бикини ќе подзинете од овој детаљ на стомакот

Сите ја паметат Касандра- актерката на 46 години има тело за медала, а кога ќе ја видите во бикини ќе подзинете од овој детаљ на стомакот

Популарната шпанска актерка Кораиме Торес која најпопуларна беше во Македонија и во регионот во деведесетте години се уште ја паметат сите како убавата Касандра од исто именуваната шпанската серија.

За актерката која е мега позната во Шпанија времето како да застанало пред 27 години кога се емитуваше серијата во регионот.

 

View this post on Instagram

 

El mar ?Manú Montero #? #meacompañan #coraimatorres #losquiero #elmar #beach

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima) on

Таа во петтата деценија од својот живот на својот Инстаграм профил откри дека изгледа совршено во бикини и има извајано тело како млада девојка.

Малкумина и веруваат дека нема направено естетски операции, додека таа за нејзиниот изглед вели дека е задолжен животот во природа, а честите тренинзи и помогнале за враќање на плочките на стомакот по породувањето.

 

View this post on Instagram

 

Celebrando cada instante de mi vida Infinitamente Agradecida #?#coraimatorres ? Manú Montero

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima) on

 

View this post on Instagram

 

Un paso a la vez Día a Día ? Manú Montero #coraimatorres #losquiero #? #pasoapaso #undiaalavez #hoy #gratitude #micombo

A post shared by Coraima Torres (@lacoraima) on

Локални избори 2021