недела, 4. јуни 2023. Вести денес: 72
home Познати

Сите ја паметат како водителка на „Операција Триумф“: Николина Пишек ги покажа градите, па се заврти со задникот во костим за капење

Сите ја паметат како водителка на „Операција Триумф“: Николина Пишек ги покажа градите, па се заврти со задникот во костим за капење

Српската водителка Николина Пишек која во Македонија се прослави водејќи го музичкото реално шоу „Операција Триумф“ важи за една од најатрактивните ТВ лица на Балканот.

Иако за време на летото не беше активна, водителката во овој есенски период објави фотографии во костим за капење.

Таа е на одмор во Мајами, па го надокнадува пропуштеното лето во Белград.

 

View this post on Instagram

 

After shopping glow. Look of the walking advertisement for discounted clothes…

A post shared by nikolina pisek (@nikolina_pisek) on

На ова патување таа е заедно со сопругот и ќерката, а фотографиите се од базен во еден хотел во кои што парот бил сместен, погледнете:

 

View this post on Instagram

 

The place where neon went to die.

A post shared by nikolina pisek (@nikolina_pisek) on