петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 50
home Познати

Сите ја обожуваа водителката на „Се за љубов“, а потоа се повлече од јавноста – денес ужива во луксуз и изгледа вака (ФОТО)

Сите ја обожуваа водителката на „Се за љубов“, а потоа се повлече од јавноста – денес ужива во луксуз и изгледа вака (ФОТО)

Убавата водителка која сите ја паметат по емисијата „Се за љубов“ во минатото ги разубавуваше малите екрани речиси постојано, а потоа се повлече од јавниот живот.

Иако Катарина Шишмановиќ ја нема во медиумите, таа на социјалните мрежи е активна и постојано споделува фотографии од приватниот живот.

Според фотографиите таа последните години особено ужива во луксузни патувања заедно со семејството.

Таа во минатото важеше за една од најзгодните водителки, а оваа година Катарина ќе го прослави 38-от роденден.

Доказ дека и денес е згодна и убава се фотографиите на кои често од фановите добива само позитивни комплименти.

Најнови вести

Коронавирус