понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 69
home Познати

Сите ја фалат убавината на Нина Бадриќ: Погледнете како изгледа нејзината мајка (ФОТО)

Сите ја фалат убавината на Нина Бадриќ: Погледнете како изгледа нејзината мајка (ФОТО)

Нина Бадриќ не сака често да го експонира приватниот живот, но кога тоа го прави на социјалните мрежи секогаш покажува колку навистина ѝ значи сeмејството.

Хрватската поп-ѕвезда овојпат објави фотографија од мајка си Мила под која остави емотивна порака.

„Мојата сила, мојот живот“, напиша Бадриќ.

 

View this post on Instagram

 

Moja snaga moj život ❤️ #mama

A post shared by Nina Badric (@badrich) on

Најнови вести

Коронавирус