вторник, 22. јуни 2021. Вести денес: 0
home Познати

СИТЕ ГОВОРЕА ДЕКА Е ЕДЕН ОД НАЈВЕРНИТЕ НА ЕСТРАДАТА: Џоле Џогани уловен на дело додека ја изневерува својата сопруга Весна (ФОТО)

СИТЕ ГОВОРЕА ДЕКА Е ЕДЕН ОД НАЈВЕРНИТЕ НА ЕСТРАДАТА: Џоле Џогани уловен на дело додека ја изневерува својата сопруга Весна (ФОТО)

Весна Џогани после аферата на нејзиниот сопруг Џоле Џогани, кој што беше уловен со друга жена за првпат утрово за првпат сподели објава на социјалната мрежа на Инстаграм.

Printskrin: Youtube/Paparaccolov

Таа сеосема ја игнорирала темата, затоа што сподели момент од нејзин настап пред публика, а додека на сцената е сама.

Printskrin: Youtube/Paparaccolov

Следеа низа на прашања и коментари од нејзините фанови за тоа што се случува помеѓу нејзе и нејзиниот сопруг, но пејачката не одговорила на ниту едно нивно прашање.

Printskrin: Youtube/Paparaccolov

Повеќето од прашањата истата ги иозбришала.

Инаку, како за потсетување, екипата на „Папарацо лов“ го уловила популарниот пејач со друга жена во својот автомобил.

Printskrin: Youtube/Paparaccolov

-Шокантно, познатиот пејач уловен на дело со друга жена. Бакнежите за кои мислеле дека никој нема да ги види, веќе ги видел целиот Балкан. Сите говореа дека е еден од најверните на естѕрадата, но нашите снимки говорат поинаку, стоеше во најавата на „Папарацо лов“ емисијата, која што треба да се емитува вечерва.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија