вторник, 9. март 2021. Вести денес: 0
home Познати

Сите го гледаа нејзиниот настап, но сега Лејди Гага објави романтичен момент од инаугурацијата на Бајден (ФОТО)

Сите го гледаа нејзиниот настап, но сега Лејди Гага објави романтичен момент од инаугурацијата на Бајден (ФОТО)

Лејди Гага на својот Инстаграм објави фотографија направена за време на инаугурација на Џо Бајден, од моментот каде се бакнува со своето момче Мајкл Полански.

Таа беше главна ѕвезда на инаугурацијата на новоизбраниот американски претседател Бајден, а нејзината изведба на химната ја воодушеви јавноста.

Настапот го видовме сите, но романтичниот момент таа сега го споделува:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

Најнови вести

Коронавирус