вторник, 21. септември 2021. Вести денес: 162
home Познати

СИТЕ ГЛЕДААТ ВО ГРАДИТЕ НА АНАСТАСИЈА! Ражнатовиќ повторно во жешко издание! (ФОТО)

СИТЕ ГЛЕДААТ ВО ГРАДИТЕ НА АНАСТАСИЈА! Ражнатовиќ повторно во жешко издание! (ФОТО)

Фановите воодушевени

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ ги минува жешките летни денови покрај базен, а секојдневно ги почестува фановите со фотографии од нејзиното совршено извајано тело.

Така позираше и овој пат, а многумина го забележаа нејзиното бујно деколте.

Комплиментите само се нижат, а еден од најоригиналните беше „Само заради тебе ќе влеземе во ЕУ“.

Коронавирус