сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 61
home Познати

Сите гледаат и не веруваат: Цеца Ражнатовиќ го промени имиџот и ја скрати косата до не препознатливост (ФОТО)

Сите гледаат и не веруваат: Цеца Ражнатовиќ го промени имиџот и ја скрати косата до не препознатливост (ФОТО)

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ позната е по честата промена на својот имиџ, особено по својата коса која честопати ја променува.

Така се случи и овој пат кога пејачката со фановите сподели фотографии на кои буквално има нова трансформација на себе.

Станува збор за косата која ја скрати толку многу што фановите веднаш го забележаа тоа.

По ова таа доби стотици позитивни коментари, а дали овој нов имиџ е поради некој нови нејзини планови или музички ангажмани останува да видиме.

Коронавирус