недела, 18. август 2019. Вести денес: 58
home Познати

Сите гледаа со неверување: Ријалити ѕвездата облече комбинезон со чуден принт кој и ја издаде бапската интимност (ФОТО)

Сите гледаа со неверување: Ријалити ѕвездата облече комбинезон со чуден принт кој и ја издаде бапската интимност (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Кортни Кардашијан ја шокираше целата јавност со својот изглед откако се појави во многу чудна комбинација.

А, целиот тој комбинезон не би бил чуден доколку таа на себе немаше принт од Мона Лиза со што ги шокираше фановите. Таа освен комбинизонот, носеше кожен мантил и каубојски чизми, но ни тоа не и помогна за да го сокрие долниот веш, кој се повеќе наликуваше на бапски.

Малкумина се зборовите да се опише оваа фотографија која фановите ја нарекоа морничава иако таа ги следи сите модни трендови.

Најнови вести