петок, 27. јануари 2023. Вести денес: 172
home Познати

Сите ги посакуваат градите на Софија Вергара, но таа открива низ какви маки поминува поради нив

Сите ги посакуваат градите на Софија Вергара, но таа открива низ какви маки поминува поради нив

Најплатената телевизиска актерка Софија Вергара неколку пати истакна како еден ден мора да оди на операција на градите.

Сега раскажа колку мака има кога треба да се појави на црвениот килим каде секогаш изгледа сензационално.

-Моите фустани се како оклопи. Сешто внатре се случува. Кога го соблекувам фустанот гледам понекогаш и крв, вели Софија и вели како нејзиниот сопруг Џо Манганиело сака да има дете со неа и размислува за тоа.

-Сепак се сомневам дека можам природно да забременам. Не ме плаши помислата повторно да поминувам ни бременост, вели Вергара (43).

Актерката од хит серијата „Модерно семејство“ веќе ќажа дека мора да ги оперира градите бидејќи има болки во грбот.

-Ова може да го разберат само дамите како што сум јас, вели Вергара за магазинот „The Edit“.