понеделник, 30. јануари 2023. Вести денес: 42
home Познати

Сите чекаат да го видат трудничкото стомаче: Пејачката Александра Пријовиќ во секси костим за капење ќе ви го излуди паметот (ФОТО)

Сите чекаат да го видат трудничкото стомаче: Пејачката Александра Пријовиќ во секси костим за капење ќе ви го излуди паметот (ФОТО)

Пејачката Александра Пријовиќ неодамна објави убава вест која веднаш наиде на илјадници коментари и честитки.

Таа на социјалните мрежи неодамна го сподели и полот на бебето, а овој пат фановите ги израдува со фотографија во костим за капење.

Бремената пејачка која во моментов ужива на Јамајка уште еднаш докажа дека е секси трудница, а фановите ја бомбардираа со илјадници коментари, погледнете.

 

View this post on Instagram

 

??? ? @karim_fatal

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on