сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 125
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Познати

Сите би сакале да сме во овој рај: Карлеуша ги спакува куферите и замина далеку од Србија, а од тоа што го јадеше ќе ви потечат лиги

Сите би сакале да сме во овој рај: Карлеуша ги спакува куферите и замина далеку од Србија, а од тоа што го јадеше ќе ви потечат лиги

Јелена Карлеуша пред два месеци ги спакува куферите и замина за Истанбул, па јавноста претпоставуваше за што отишла таму.

Но, овој пат јавноста не претпоставува туку се увери каде замина денес пејачката.

Имено тогаш се претпоставуваше дека таа посетила пластичен хирург и свој близок пријател за да и ги извади старите и вгради нови силикони.

Денес Карлеуша објави авионска карта и откри дека патува на море и тоа на туристичкото место во Анталија со што нема сомнеж за шпекулации како во минатото.

Станува збор за одмор на пејачката, а по летот таа веднаш наместо да се одмори се упати на плажа, погледнете.

Парламентарни избори 2020