среда, 28. септември 2022. Вести денес: 146
home Познати

Сирена со џиновски гради во бикини- еве со која мистериозна убавица Стјепан Хаусер ја замени поранешната девојка Јелена Розга (ФОТО)

Сирена со џиновски гради во бикини- еве со која мистериозна убавица Стјепан Хаусер ја замени поранешната девојка Јелена Розга (ФОТО)

Хрватскиот виолинист Стјепан Хаусер (34) го привлече своето внимание во јавноста овие денови откако на својот Инстаграм профил сподели фотографии од својот одмор на Малдивите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HAUSER (@hausercello)

Имено поранешното момче на Јелена Розга таму замина со мистериозна девојка со која сподели неколку фотографии додека таа беше облечена како сирена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by HAUSER (@hausercello)

Мистериозната девојка веднаш стана потрага за медиумите, но тие засега открија дека виолинистот заминал на оваа егзотична дестинација поради снимање на видео спот.

Најнови вести

Коронавирус