понеделник, 17. февруари 2020. Вести денес: 125
home Познати

Синот скришно ја снимаше Лепа Брена и Боба во вода- пејачката не знаеше дека е уклучена камерата па се опушти (ФОТО)

Синот скришно ја снимаше Лепа Брена и Боба во вода- пејачката не знаеше дека е уклучена камерата па се опушти (ФОТО)

Лепа Брена заедно со своето семејство е на одмор на Бора Бора каде наредните денови ќе се одмара од работните ангажмани кој ја чекаат во следниот период.

Семејството ужива во луксуз на кој сите му завидуваат, а за цената многумина велат дека пејачката искеширала брдо пари.

 

View this post on Instagram

 

😎 #chill

A post shared by Stefan Zivojinovic (@stefanzivojinovic) on

Пејачката додека била во вода заедно со својот сопруг била снимена од својот постар син Стефан кој ги објави на социјалните мрежи.

Сето време тие се смешкаат и пливаат во вода, погледнете.