понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 0
home Познати

Синот на Синиша Михајловиќ направи тетоважа од својот татко, а кога ќе видите на кој дел од телото се наоѓа се ќе ви стане јасно (ВИДЕО)

Синот на Синиша Михајловиќ направи тетоважа од својот татко, а кога ќе видите на кој дел од телото се наоѓа се ќе ви стане јасно (ВИДЕО)

Најстариот син на Синиша Михајловиќ направи феноменална тетоважа од својот татко која е повеќе од оргинална.

Мирослав на својот десен бут го истетовира шутот на Михајловиќ кога играше за Лацио, а тетоважата на Инстаграм ја објави неговата сестра Викторија.

Освен неговиот татко и Мирослав своевремено го носеше дресот на младинската селекција на Лацио, но брзо се откажа од фудбалот.

Коронавирус