среда, 28. септември 2022. Вести денес: 163
home Познати

Синот на познатиот пар итно хоспитализиран

Синот на познатиот пар итно хоспитализиран

Познатиот пар е загрижен за здравјето на својот две годишен син.

Родителите со него минале три дена во болница, а докторите утврдиле дека наследникот на Ким Кардашијан и Канје Вест има тешко воспалување на белите дробови.

-Канје и јас дежуравме на смени бидејќи дома не чекаше ќеркичката.не можев воопшто да спијам од грижи. Ноќ претходно се чувствуваше лошо и имаше висока температура, вели Ким.

Неговата сестра Норт постојано му праќала играчки, а синот на познатиот пар по неколку дена минати во болница е пуштен на домашно лекување.

Ким и Канје наскоро очекуваат уште едно дете кое ќе им го роди сурогат мајка чиј идентитет не е познат.

Најнови вести

Коронавирус