вторник, 24. ноември 2020. Вести денес: 142
home Познати

Синот на Пабло Ескобар, „падна“ на бугарска мисица: Александра го маѓепса Хуан

Синот на Пабло Ескобар, „падна“ на бугарска мисица: Александра го маѓепса Хуан

Бугарските убавици отсекогаш буделе восхит кај мажите во странство. Доказ за тоа е „Мис Бугарија 2013“ Александра Милтенова, која успеа да освои еден од најбогатите наследници на светот.

Во моментов, сексипилната дама го темнее тенот во сончево Тулум и често споделува жешки фотографии од таму кои добиваат многу лајкови и коментари.

Секако многу мажи сонуваат да дојдат до неа, вклучително и Хуан, синот на убиениот шеф на колумбиската нарко мафија, „кралот на кокаинот“, Пабло Ескобар. Тој не пропушта да лајкува секоја најнова фотографија на Александра, кои беа снимени во Мексико.

Уште поинтересно е што се зборува дека некои од нив биле направени во неговиот замок – вила.

Сè уште не се знае дали постои романтична врска помеѓу Александра и Хуан, но очигледно наследникот на Пабло Ескобар „паднал“ на убавината на бугарската нимфа.

 

 

Извор и фотографии: woman.bg

Коронавирус