четврток, 16. септември 2021. Вести денес: 44
Во живо

Изјава на Христијан Мицкоски по посетата на семејство погодено од несреќата во Тетово

home Познати

Синот на Марина Туцаковиќ со една реченица ја остави јавноста во шок: „Запалете свеќа за мајка ми, тоа е сè што имам да ви кажам“

Синот на Марина Туцаковиќ со една реченица ја остави јавноста во шок: „Запалете свеќа за мајка ми, тоа е сè што имам да ви кажам“

Милан Радуловиќ Лаќа, синот на Марина Туцаковиќ, излезе пред зградата во која живеат, и штом виде неколку новинари присутни, се врати во станот.

Меѓутоа, на прашањето за изјава, тој кратко одговори:

– Запалете свеќа за мама, тоа е единствената изјава.

Патем, веднаш потоа, од станот на Марина излезе лекар, кој рече дека е добро и дека има многу работа, и дека не може да открие ништо за состојбата на Марина.

Најнови вести

Коронавирус