сабота, 11. јули 2020. Вести денес: 68
МЕГА БОМБА

Заев договора да паднат судски предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

home Познати

Синот на Лепа Брена добил несекојдневен подарок од обожавателка, но изненадувањето не беше пријатно

Синот на Лепа Брена добил несекојдневен подарок од обожавателка, но изненадувањето не беше пријатно

Синот на Лепа Брена откако се појави на сцената, се повеќе станува популарен и има фанови.

Така деновиве на вратата од својот стан, Живојиновиќ добил изненадување од своја обожавателка.

Имено, Стефан брзал на снимање на една емисија, а пред вратата од неговиот стан нашол долна облека.

„Не знаеше што да прави со тоа, а потоа виде порака со број од мобилен телефон, без потпис. Тој  е навикнат да добива подароци. Се случуваа такви работи и пред да стане популарен меѓу фановите. Меѓутоа, не добивал ваков вид на подароци“ вели извор близок на пејачот и додава:

„Тој сфати дека неговите фанови дознале каде живее, а меѓу нив може да има посесивни. Свесен е дека некој го следи, а тоа не е пријатно“ раскажува изворот.

За потсетување, Живојиновиќ неодамна ја издаде песната „Од вечери до јутра“.

Парламентарни избори 2020